PS Plus Essential Aralık 2023 Oyunları Duyuruldu

Sony tarafından PS Plus Essential Aralık 2023 ücretsiz oyunları açıklandı. Bu ay ücretsiz olarak indirilebilecek oyunlar ise Lego 2K Drive, Powerwash Simulator ve Sable.

Lego 2K Drive’da devasa bir açık dünya Lego sürüş macerasının evi olan Bricklandia’da yarışacaksınız. İstediğiniz yerde yarışacak, herkesle oynayacak, hayalinizdeki araçları inşa edecek ve gıpta ile bakılan Sky Trophy için bir dizi çılgın yarış rakibini yeneceksiniz. Hayalinizdeki oyuncakları tuğla tuğla inşa ederken sokaklarda, denizlerde ve kumlarda yarışacak ve Lego 2K Drive’ın genişleyen hikaye modunun keyfini çıkaracaksınız. Çapraz oyun özellikli Play With Friends ve Play With Everyone çevrimiçi modlarında evde bir arkadaşınızla veya çevrimiçi olarak en fazla beş arkadaşınızla birlikte oynama şansına da sahip olacaksınız.

Powerwash Simulator’da güvenilir elektrikli yıkayıcınızı alacak ve araçlar, binalar, parklar ile daha fazlasındaki kiri temizleyeceksiniz. Kazançlarınızı, yıkayıcılar, püskürtme uçları, temizleme sıvıları ve uzantılardan oluşan koleksiyonunuzu geliştirmek için profesyonel bir elektrikli yıkama makinesi olarak kullanabileceksiniz. Böylece daha büyük işlerin üstesinden gelmenize ve bunları daha yüksek verimlilikle pırıl pırıl temiz bırakmanıza olanak tanınacak. Toprakla kaplı Muckingham kasabasında tek başınıza izinizi bırakın ya da çevrimiçi iş birliği modunda arkadaşlarınızla vakit geçireceksiniz.

Sable’da eşsiz ve unutulmaz bir yolculuğa çıkacak ve ona rehberlik edeceksiniz. Oyunda uçan motosikletinizle kum tepelerini keşfedecek, anıtsal harabelere tırmanacak ve uzun süredir unutulmuş gizemleri ortaya çıkarırken diğer göçebelerle karşılaşıp onun maskesinin ardında gerçekte kim olduğunu keşfedeceksiniz. Eşsiz sanat tarzı ve Japanese Breakfast’ın orijinal müzikleriyle kendinizi Sable’ın dünyasına bırakacak ve her şeyi kendi hızınızda keşfedeceksiniz.

Yeni PlayStation Plus ücretsiz oyunları 5 Aralık tarihinde oyuncularla buluşacak. Bu tarihe kadar PS Plus Essential Kasım 2023 oyunlarını kütüphanenize eklemeyi unutmayın.

  • Lego 2K Drive (PS4, PS5)
  • Powerwash Simulator (PS4, PS5)
  • Sable (PS5)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir